En İyi Koltuk Yıkama Firması

En iyi koltuk yıkama firması Naz Profesyonel Temizlik Hizmetleri Rize , Trabzon il ve ilçelere yerinde koltuk temizleme hizmeti vermektedir. Köylerede hizmet vermekteyiz. Randevu ile çalıştığımızdan önce müşterilerimiz bizlerden randevu almalıdırlar.

Koltuklarınız alanında deneyimli ve profesyonel bayan ekibimiz , kaliteli makine ve ekipmanlarımız ile koltuklarınızı yerinde temizleme işlemi yapıyoruz. Koltuklarınız profesyonel makinemiz ile yıkama durulama ve kurutma yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Koltuk yıkama fiyatlarımız koltuk modeli büyüklüğüne ve koltuk takımı adetine göre değişiklik göstermektedir. Sizde Koltuk yıkama fiyatı almak için bize koltuk resimlerinizi whatsapp üzerinden ileterek fiyat alabilirsiniz. Koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimizin fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

FİYAT LİSTEMİZ

Rize ve Trabzon’da koltuk temizlemenin en iyi firması olmaktan gurur duyuyoruz. Bu gurura sizleride ortak ettiğimiz için ayrıca mutluyuz. İşte mutlu referanslarımızdan bazıları.

KOLTUK TEMİZLEME REFERANSLARIMIZ

Biz sosyal medya hesaplarımızda zaman zaman duyurular yayınlıyoruz. Bu duyulardan haberdar olmak istemek ve bizi takip etmek isterseniz sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Tercih ettiğini için teşekkür ederiz.