Rize Bina Temizliği

Rize Bina Temizliği Apartman temizliği kolay ancak detay gerektiren bir iştir. Apartmanlar toplu kullanım alanları olduğu için temiz olması, apartmanda yaşayan kişilerin sağlığı için önemlidir. İyi temizlenmeyen apartmanlarda haşereler görülebilir. Özellikle kalorifer kazan dairesi ve tavan arasında fare, hamam böceği gibi birçok haşere üreyebilir.

Rize apartman temizliği hizmeti veren firmamız profesyonel hizmeti ilke edinmiştir. Firmamız koltuk yıkama, halı yıkama, stor perde yıkama gibi birçok hizmetin yanı sıra apartman temizliği hizmeti de vermektedir. Temizlik hizmetlerimizde sadece bayan personel çalıştırıyoruz. Trabzon ve Rize bölgesindeki tüm il ve ilçelere hizmet götürüyoruz.

Bina Temizliği İçin Gerekli Olan Malzemeler Nelerdir?

Apartman temizliğini bir ev temizliği gibi düşünebiliriz. Apartman temizliğine ilk olarak süpürme ile başlanmalıdır. Süpürge, fırça, bez ve temizlik ürünlerine ihtiyaç vardır. Firmamız temizlik hizmetini verirken tüm malzemeleri ve temizlik ürünlerini kendisi temin eder. El ile temas eden korkuluklar kapı kolları özenle silinir. Özellikle asansör kabini özenle temizlenir. Zemin temizliği için ayrı ürünler kullanılır.

Bina Temizliğinde Kullanılan Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Firmamız apartman temizliği için markalı ve kaliteli ürünleri tercih eder. Tam hijyen sağlamak pandemi döneminde önem kazanmıştır. Bu yüzden sizlerin sağlığını kendi sağlığımız görüyor ve temizlik için en kaliteli ürünleri seçiyoruz. Kullandığımız bezleri ve süpürgeleri sürekli olarak değiştiriyoruz.

Aynı ürünler ile sürekli temizlik yapılması hijyen sağlamaz, aksine enfeksiyona neden olur. Temizlik esnasında görülen haşere yuvalarına kesinlikle su tutulmaz. Böyle durumlarda ilaçlama yapmak çok önemlidir. Firmamız böyle bir durum ile karşılaşınca yöneticiye haber vererek ilaçlama yapılmasını sağlar.

Bina Temizliği Fiyatları

Apartman temizliği geniş bir alan olduğu için fiyatlandırma da ona göre yapılır. Apartman temizliğinde kullanılan temizlik ürünleri ve çalışan personel sayısı fiyatlandırmaya direk etki eder. En doğru ve güncel bilgi için bizimle iletişime geçin. Sitemize girerek hizmet formunu doldurup gönderebilirsiniz. İlgili temsilcimiz sizlere en kısa sürede dönecektir.

Bina Temizliğinin Püf Noktaları

Profesyonel temizlik planlama gerektirir. Planlama doğru şekilde yapıldığı zaman iyi sonuç verir. Apartman temizliği her zaman yukarıdan aşağıya doğru yapılmalıdır. Temizlik hangi gün içerisinde bitirilmelidir. Özellikle kapı kolları, asansör düğmeleri, kapı zilleri dezenfektan madde ile silinmelidir.

Kullanılan ürünler apartman sakinlerine zarar vermemelidir. Temizlik sonrası apartman havalandırılmalıdır. Yıkama yerine dört beş defa su değiştirerek silme işlemi tercih edilmelidir. Firmamız personeline güvenen ve sizleri mahcup etmeyen bir firmadır. Temizlik sonrasında iyi ki sizden hizmet almışız diyeceksiniz.

Profesyonel apartman temizlik hizmetimiz için bizi tercih etmeyi unutmayın.