Rize Temizlik Şirketleri

Rize Temizlik Şirketleri

Naz Temizlik firması olarak Rize temizlik şirketleri arasında en iyi olmayı amaçlıyor ve bu amaç doğrultusunda müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Bizleri tercih eden kişilerin yaşam alanlarının ve eşyalarının temiz hale getirerek kaliteli yaşam sürmelerini sağlıyoruz.

Rize Temizlik Şirketi Hizmetleri

Rize temizlik şirketi arayanlar için çalışan firmamız müşterilerinin temizlik ihtiyacına en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyor. Bunun içinde temizlik esnasında kaliteli malzeme kullanmayı tercih ediyor. Firmamızın müşterileri için profesyonel olarak sunduğu hizmetler arasında şunlar bulunuyor;

Firma olarak bu hizmetlerin tamamına başta Rize olmak üzere Trabzon ve çevre iller içinde veriyoruz. Böylelikle temizlik firması ile çalışmak isteyenlere profesyonel firmayla çalışma imkanı veriyoruz.

Deneyimli Elemanlarla Temizlik Hizmeti

Halı yıkama, koltuk temizliği ve apartman temizliği gibi hizmetlerimizi deneyimli elemanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Bayan personel ağırlıklı olarak çalışan şirket olarak aldığımız temizlik hizmetinin deneyimli personeller aracılığıyla en doğru şekilde gerçekleşmesi amacını taşıyoruz.

Elemanlarımız belirlenen gün ve saatte verilen adrese ulaşarak talep edilen temizliği sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Temizliğin tamamen bittiğinden emin olmalarıyla da adresten ayrılıyorlar.

Temizlik Hizmet Fiyatları

Rize temizlik şirketi olarak müşterilerimize sunduğumuz profesyonel temizlik hizmetlerinde fiyatlarımız sektöre uygun olarak belirleniyor. Bu sayede müşterilerimizin yüksek ücret ödemeden temiz apartman, ev veya eşyalara sahip olmalarını sağlıyoruz. Firma olarak sunduğumuz temizlik hizmet fiyatları ise yapılacak temizliğin türüne göre değişiyor.

Koltuk yıkama, halı yıkama veya apartman temizliğine ihtiyaç duyanlar bu nedenle randevu alırken veya iletişim esnasında temizlik için talep ettiğimiz fiyatları öğrenebiliyorlar.

Fiyat Listemizi incelemek için tıklayınız: Temizlik Fiyat Listemiz

Temizlik Hizmetleri İçin Randevu Ve İletişim

2018 yılından beri Rize ve çevresi için en iyi temizlik hizmetini vermeye çalışan firma olarak randevu yöntemi ile çalışıyoruz. Müşterilerimizin almış oldukları randevuya uyum sağlayarak belirlenen zamanda verilen adrese gidiyor ve temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Temizlik hizmetlerimizin tamamında ise doğal ve kaliteli temizlik ürünlerinden yararlanıyoruz. Bu sayede insanların sağlıklarını tehdit etmeyecek şekilde eşya ve mekanlarının temizlenmesini sağlıyoruz.

Temizlik hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler için

https://www.instagram.com/naztemizlik53

https://www.facebook.com/naztemizlik53/

sosyal medya hesaplarımızı kullanıyoruz. Ayrıca randevu almak için 05456383094 numaralı telefon numaramız üzerinden iletişim kurma imkanı veriyoruz.