Rize Stor Perde Temizliği

 

Perdeler yaşam alanlarını şık ve güzel gösteren dekoratif aksesuarlardır. Çok farklı perdeler arasında stor perdeler pek çok yaşam alanında kullanışlı olması sebebiyle tercih ediliyor. Şıklık ve görsellik bakımından tercih edilen stor perdelerin temizliğinde zorlanmak istemiyor iseniz rize stor perde temizliği hizmetleriyle sizlere yardımcı olacaktır.

Firma Hakkında

Temizlik hizmetleri ile sektörde yer alan firma işletme ekibi ve personeli ile kurumsal hizmet verir. Bina temizliği, apartman temizliği, koltuk temizliği, halı yıkama hizmetleri veriyoruz.

 

Tertemiz ve Mis Kokulu Perdeler

Uzun süre kullanılan stor perdeler yağ, is, böcek leşleri, nefes toz gibi nedenlerle kirlenmekte ve rutin olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlenme aşamasında hizmette kalitenin adı olan firma adresten aldığı perdeleri mis kokulu temizlik malzemeleri ile özenle temizleyerek adrese teslim eder. Üstelik takma işlemlerini de yapar. Yaşam alanlarında temiz, ferah ve mis kokulu perdelerin temizlik adresi olan Naz Temizlik perde temizliğinde gerekli özeni göstererek hizmet kalitesini perdelere yansıtır. Her bir stor aralığını özenle dezenfekte eden Naz Temizlik temizliğin adresidir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Stor perdeler kullanışlı ve kolay temizlendiği için pek çok alanda tercih edilir. Bu alanlarda kullanılan stor perde temizliğinde bir numara olan firma stor perde bulunan şehirde bulunan

  • Ev, villa, yazlık, otel
  • Kreş, okul, yurt
  • Kurumsal ve özel şirketler
  • Hastane, bakım evleri,
  • Kafeterya, lokanta stor perdelerini temizler.

Ekip ve Ekipman

İlin en uzak noktasına hizmet götüren firmanın servis araçları, stor perde yıkamasında kullanılacak temizlik ürünü, fırça, hortum ve bu alanda yetişmiş ustaları ile hizmet verir. Fırçalama ve durulama konusunda gerekli hassasiyeti gösteren firma garantili hizmet veriyor. Ayrıca geniş stor perde yıkama alanı ve kurutma alanı ile gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firma 7/24 hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürür.

Fiyat

Genel temizlik, bayram, özel davetler ve mevsimsel geçişlerde temizlemeyi düşündüğünüz stor perdelere talip olan firma toplu perde yıkama işlemi yaptığı gibi tek perde yıkama işlemi de yapıyor. Yıkama işlemlerinde metre üzerinden fiyatlandırma yapan Naz Temizlik kalite ve güvenin adresidir. Temizlik konusunda tereddüt yaşadığınız anda yeniden temizleme güvencesi veren Naz Temizlik bu durumda ek bir ücret talep etmez.

Şayet temizlik konularında uzman desteğe ihtiyacınız olursa rize temizlik firması ile iletişime geçin. Sağlıklı ve tertemiz yaşam alanlarına sahip olun, sevdiklerinizi bu temiz ortamda ağırlayın.