Naz Temizlik, 2018 yılından beri Rize, Trabzon ve çevresindeki illere profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak görmektedir.

Firmamızın sunduğu hizmetler arasında profesyonel yerinde koltuk temizliği önemli bir yer tutmaktadır. Bunun yanı sıra apartman temizliği, site temizliği, bina temizliği ve merdiven temizliği gibi birçok alanda hizmet vererek müşterilerimize temizlik konforunu yaşatmaktayız.

Temizlik işlemlerinde kullanılan ekipman ve temizlik malzemeleri konusunda titizlikle hareket eden firmamız, doğal ve çevre dostu ürünleri tercih etmektedir. Aynı zamanda, bayan personellerimizle çalışarak müşterilerimize güvenilir ve samimi bir hizmet sunmaktayız.

Trabzon ve Rize il ve ilçelerindeki müşterilerimize randevu sistemiyle hizmet sunan Naz Temizlik, Doğu Karadeniz’in en geniş çaplı tam profesyonel koltuk yıkama hizmetlerinden birini sunmaktadır. Müşterilerimizin yaşam alanlarını temiz, ferah ve hijyenik tutmayı amaçlayan firmamız, her zaman kaliteli ve özverili bir çalışma anlayışını benimsemektedir.

Naz Temizlik olarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve temizlik alanında ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktayız. Profesyonel yaklaşımımız, kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzlü personelimizle sizlere en iyi temizlik deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Temizlik konusunda profesyonel bir çözüm arıyorsanız, Naz Temizlik her zaman yanınızda!