Profesyonel Koltuk Temizliği

Ev temizliği, özen ve dikkat isteyen bir iştir. Duvarlar, camlar, yerler ve aksesuarları kendiniz kusursuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Tüm kanepeleri çekip halıları kaldırarak mükemmel bir zemin temizliği yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızın, tablolarınızın, sehpalarınızın ve aynalarınızın tozunu kusursuz bir şekilde alabilirsiniz. Fakat koltuk temizliği, diğer yerlerin temizliğine göre çok daha zahmetlidir. Evinizde profesyonel koltuk temizliği görmek istiyorsanız, bu firmayı tercih etmelisiniz.

Koltuk Temizliği Firması

Koltuklara dökülen yiyecekler, içecekler, çeşitli sıvılar ve boya kalemi izleri oldukça can sıkıcı görüntüler yaratabilir. Özellikle açık renkli koltuklarda çok net görünür. Siz ne kadar deterjanla temizleseniz de, istediğiniz gibi derinlemesine temizlik olmaz ve lekeleri hep saklamak durumunda kalırsınız. Bu yüzden koltuk temizlemenin inceliklerini tamamen uygulayan profesyonel temizlik firması NAZ TEMİZLİK tercih etmelisiniz.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Her şeyden önce koltuklarınız minderliyse minderleri tamamen kaldırılır. Su fışkırtma makinesi ile koltuklarınız güzelce ıslatılır. Koltuklarınızın suyu iyice emmesi için kısa bir süre beklenir. Ancak koltuklarınız aşırı derecede ıslatılmaz. Koltuklarınızı fazla fazla ıslatmak hem kurutma işlemini zorlaştırır hem de koltuklarınızı yıpratır.

Koltuklarınızı ıslatma işleminiz tamamlandıktan sonra, döner başlıklı fırçanın deterjan bölmesine koltuk temizliği için olan şampuan eklenir. Şampuan 1. kalitedir ve koltuk temizliği için özel olarak üretilmiştir. Döner başlıklı fırça ile koltuklarınız köpürterek fırçalanır. Koltuklarınız iyice köpürdükten sonra su emici makine yardımıyla her türlü kir, toz, leke ve izler güzelce çekilir. Tüm kirler çekildikten sonra durulama işlemine geçilir. Böylece koltuklarınız derinlemesine temizlenmiş olacak ve mis gibi kokacaktır.

Profesyonel Koltuk Temizliği

Salonunuzda, oturma odanızda ve misafir odanızda sık sık kullandığınız koltukları derinlemesine temiz olmasını istiyorsanız iletişime geçmelisiniz. Koltuğunuz için özel şampuan kullanılır ve ıslatırken gereken hassasiyet gösterilir. Kurutmak için de özel kurutma makinesi kullanılır.

Derinlemesine temizlenmiş, mis kokulu ve lekesiz koltuklarınızı artık saklamak zorunda kalmayacaksınız. Hızlı ve profesyonel bir temizlik için mutlaka bizimle iletişime geçin. Firmanın telefon numarasını arayarak ya da web sitesi üzerinden randevu oluşturarak görüşebilirsiniz.

Koltuk Temizliği Ne Kadar Sürer?

Koltuk temizliği süresi, koltuğun üzerindeki lekeler göre değişir. Fakat genel olarak bir süre vermek gerekirsen, en az 45 dakika sürecektir. En fazla 1,5 saat ya da 2 saat sürebilir. Yani koltuk temizliği için geniş bir zaman ayırmalısınız. Koltuklarınızı tam olarak ıslatmak, köpürtmek, durulamak ve kurutmak kısa sürmez. Profesyonel koltuk temizliği için bizimle iletişime geçin.

Rize , Trabzon İlçe ve köylere profesyonel yerinde koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

İste Bazı Referanslarımız