Rize Merdiven Temizliği

Temizlik konusunda profesyonel hizmet sunan Naz Temizlik firması olarak Rize merdiven temizliği üzerine çalışıyoruz. Deneyimli ve işini severek yapan personellerimiz aracılığıyla iş yerleri, apartman ve sitelerde bulunan merdivenlerin temizlenmesini sağlıyoruz. Yaptığımız temizlik sayesinde insanların hijyenik ortamda bulunmasını sağlıyoruz. Firma olarak bu hizmeti %100 müşteri memnuniyeti kazanma amacıyla müşterilerimize sunuyoruz.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır?

İnsanların gün içerisinde yoğun olarak kullanmakta olduğu merdivenleri toz, kir, çöp ve böceklerden arındırmak amacıyla merdiven temizliği hizmeti veriyoruz. Merdivenlerin temizliğini kaliteli temizlik malzemelerinden yararlanarak ve en iyi hizmeti sunma gayesiyle yapıyoruz. Merdiven temizliğini şu aşamalarda gerçekleştiriyoruz;

  • İlk olarak merdivenlerde bulunan toz, kir veya çöpler fırça yardımıyla süpürülür.
  • İkinci aşamada toplanan çöpler bir kürek yardımıyla alınır ve çöpe atılır.
  • Kir ve tozdan arındırılan merdiven basamakları çekçek, paspas veya fırça yardımıyla silinir.
  • Çekçek veya fırça yardımıyla silme işlemi kaliteli temizlik malzemelerinden kullanılır.
  • Merdivenlerde veya kapı önlerinde çöp lekeleri bulunuyorsa yüzey temizleyici veya çamaşır suyu kullanılarak lekelerin çıkarılması sağlanır.
  • Sabun, yüzey temizleyicisi veya çamaşır suyu kullanıldığı için merdiven basamaklarının sabundan arındırılması sağlanır.
  • Merdivenin temizliğinin bitmesinin ardından varsa korkulukların temizlenmesi sağlanır.

Merdiven temizliğinin bitimi sonrasında temizliğin bittiğine dair apartman veya site sahipleri bilgilendirilerek verilen hizmet tamamlanır.

Merdiven Temizliği Ne Kadar Sürer?

Şirket personelimizce gerçekleşen merdiven temizliğinin süresi temizliğin yapılacağı alana göre değişiklik gösterir. Orta büyüklükte bir apartmanın merdiven temizliği 30 dk ile 1 saat arasında tamamlanır. Kirliliğin fazla olması ve binanın büyük olmasına bağlı olarak temizliğin daha uzun sürmesi de mümkündür.

Merdiven Temizliğinde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Şirket olarak merdiven temizliğinde kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda da temizliğin en kaliteli temizlik malzemeleri ile gerçekleşmesini sağlıyoruz. Merdivenlerin temizlenmesi için kullandığımız temizlik malzemeleri ise çamaşır suyu, deterjan, yüzey temizleyici ve çok amaçlı temizleyici gibi ürünlerdir. Ayrıca temizliğin gerçekleşmesi için paspas, fırça, mop, çekçek ve kova gibi ekipmanlardan da yararlanıyoruz.

Merdiven Temizliği Hizmeti İçin Şirkete Nasıl Ulaşırım?

Binalarında veya iş yerlerinde bulunan merdivenlerin temizlenmesi için firmamızı tercih edecek kişiler 0545 638 30 94 iletişim numaramızdan bize ulaşabiliyorlar. Ayrıca iletişim için Fener Mah, Lise Sok, Merkez/Rize adresimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.