Rize Koltuk Temizleme

KOLTUK TEMİZLİĞİ RİZE

Rize koltuk temizleme firması Naz Profesyonel Temizlik hizmetleri ile Rize il, ilçe ve köylere koltuk temizleme hizmeti veriyoruz. Ekiplerimiz Bayan personellerden oluşmaktadır. Randevu Sistemi İle çalışmaktayız.

Evde Günün çoğu oturma odasında geçirilir. Oturma odasının en göze çarpan mobilyaları koltuklardır. Oturma odasını süsleyen koltuklar evin en çok kullanılan ürünleridir bu yüzden de fazlaca lekelenmektedir. Çocukların kalem izleri, boya izleri ,dökülen yemek veya herhangi bir sıvı koltuklarınızı kirletmeye yetecektir. Ayrıca yıllar geçtikçe  biriken kir ve toz özelliklede açık renkli koltuk takımızı koyu halkalarla çevreleyecektir. Ne kadar yüzeysel temizlerseniz temizleyin içine biriken kiri tam anlamıyla temizleyemezsiniz. Misafirleriniz geldiğinde üzerini örtülerle kapatıp kamufle etmeye çalışırsınız. Misafir odanız yoksa oturma odanızda misafirlerinizi ağırlamak zaruriyetinde olacaksınız. Özel misafir geleceği zaman onları temiz koltuklarla karşılamak istersiniz bu yüzden de hemen bir koltuk temizleme şirketi aramak için internete başvurursunuz. Fakat temizliği nasıl yapacaklar? Titiz ve disiplinle çalışacaklar mı? Baştan savma yaparlar mı? Gibi sorular sizi tereddütte bırakacaktır. Biz Naz Temizlik Koltuk Temizliği şirketi olarak her koltuk temizliği işimizi kesinlikle kendi evimiz edasında çalışarak asla sizleri mahcup etmeyiz. Dilerseniz aklınızdaki bu düşünce balonlarını tarumar etmeye koltukları nasıl temizlediğimizle başlayalım.

NAZ TEMİZLİK Rize KOLTUK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

* Koltukları açarak sulu makine ile su fışkırtarak her alan su alacak şekilde ıslatılır. Islatma işlemini zemininizin ıslanmaması adına özen göstererek yapılır.

*  Su iyice koltuk içerisine nüfus etmesi açısından 1-2 dakika bekletilir. Su 3-4 cm içeriye girecek kadar ıslatılır fazla sulamak kurumasını zorlaştırarak koltuklarınızın ömrünü kısaltacaktır.

* İç tarafı döner başlıklı fırçanın haznesine 1. Kalite hususi koltuk şampuanı ekleyerek fırçalama işlemi uygulanır. Fırçanın dış tarafının kıllarının dönmemesi koltuktaki suyun etrafa fışkırmasını önlemesi içindir. İç tarafı dönerek yeterli köpürtme sağlanacaktır.

* Köpürtülen koltukları suyu ve köpüğü çeken özel  su emici makine ile tüm kirler bu makine ile çekilir.

*Ardından durulamak için koltuk su ile ıslatılarak tekrar makineye çekilir. Bu stratejik aşamalarla hem koltuklarınızın kirli görüntüsü sona erecektir hem de koltuklarınız ferah bir koku saçacaktır.

KOLTUKLAR NE KADAR SÜREYLE YIKANIR?

Genelde bir koltuk 45 dakika -1.5 saat aralığında yıkanır. Lakin koltukların kirlilik oranlarına göre zaman dilimi değişiklik göstermektedir. 15-20 dakika içerisinde koltuk yıkanmaz.

NAZ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİNE NASIL ULAŞIRIM?

Randevulu sistem ile çalışmaktayız. Aşağıda belirtilen numarayı arayarak ya da web sitemizden randevu oluşturarak bize ulaşabilirsiniz. Koltuklarınızın kirlilik durumuna göre fiyat biçilerek işlem uygulanmaktadır. Rize’nin her ilçesine hizmet vermekteyiz.

Sizde koltuklarınızın kirli görüntüsünden muzdarip oluyorsanız bize ulaşabilirsiniz.