Trabzon Koltuk Temizleme

Trabzon Koltuk Temizleme firmamız Naz Temizlik , Evinize geldiğinizde ilk durağınız olan oturma odanızı süsleyen koltuklarınızdır. Koltuklarınız muhtemelen odanın en kapsamlı bölümünü barındırdığı için özenli seçilmiştir. Fakat koltuklarınızın görünüşü kadar hijyeni de önemlidir. Koltuklarınız zaman geçtikçe her türlü mikroba göğüs gerecektir. Günlük tozlar,yemek kokuları,çay lekeleri, su lekeleri, terleriniz koltuklarınızda biriktikçe koltuklarınızı koyu halkalar çevreleyecektir. Açık renkli koltuk takımlarınız varsa görünümünü olduğundan daha fazla kirli gösterecektir. Koltuklarınızı ne kadar temizledim derseniz bu temizlik yüzeysel olduğu sürece yani profesyonel olmadığı sürece kir barındırmaya devam eder. Bu yüzden profesyonel ellerden yardım almaya ne dersiniz? İşinde uzman bay ve bayan kadromuzla Naz temizlik şirketimize iltimas göstermeniz yararınıza olacaktır. Dilerseniz koltukları nasıl detaylı ve profesyonel materyallerle temizlediğimizi anlatalım.

NAZ TEMİZLİK KOLTUK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Koltukları açarak sulu makine ile su fışkırtarak her alan su alacak şekilde ıslatılır. Islatma işlemini zemininizin ıslanmaması adına özen göstererek yapılır. Su iyice koltuk içerisine nüfus etmesi açısından 1-2 dakika bekletilir. Su 3-4 cm içeriye girecek kadar ıslatılır. İç tarafı döner başlıklı fırçanın haznesine 1. Kalite hususi koltuk şampuanı ekleyerek fırçalama işlemi uygulanır. Fırçanın dış tarafının kıllarının dönmemesi koltuktaki suyun etrafa fışkırmasını önlemesi içindir. İç tarafı dönerek yeterli köpürtme sağlanacaktır. Köpürtülen koltukları suyu ve köpüğü çeken özel su emici makine ile tüm kirler bu makine ile çekilir.Ardından durulamak için koltuk su ile ıslatılarak tekrar makineye çekilir. Bu stratejik aşamalarla hem koltuklarınızın kirli görüntüsü sona erecektir hem de koltuklarınız ferah bir koku saçacaktır.

Koltuk Temizleme Referanslarımız

KOLTUKLAR NE KADAR SÜREYLE YIKANIR?

Genelde bir koltuk 45 dakika -1.5 saat aralığında yıkanır. Lakin koltukların kirlilik oranlarına göre zaman dilimi değişiklik göstermektedir. Trabzon Koltuk Temizleme Fiyat listemizi incelediniz mi?

NAZ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİNE NASIL ULAŞIRIM?

Randevulu sistem ile çalışmaktayız. Aşağıda belirtilen numarayı arayarak ya da web sitemizden randevu oluşturarak bize ulaşabilirsiniz. Koltuklarınızın kirlilik durumuna göre fiyat biçilerek işlem uygulanmaktadır. Trabzon ‘un her ilçesine hizmet vermekteyiz.
Sizde koltuklarınızın kirli görüntüsünden muzdarip oluyorsanız bize ulaşabilirsiniz.