Rize Apartman Temizliği

APARTMAN  SİTE TEMİZLİĞİ RİZE

Rize apartman temizliği yapan firmamız Naz Temizlikten apartman temizliğiniz için hemen Randevu Alabilirisniz.

Şehirleşmenin başlamasıyla şehirlerde yaşayanların oranı köyde yaşayanlara göre daha fazladır. Şehirlerde apartman,site,toki gibi büyük binalarda yaşamanında belli kuralları vardır en önemlisi de hijyenik bir ortam oluşturmaktır. Bütün apartman sakinleri apartmanın giriş çıkışları koridorları merdivenleri temiz olmasını temenni eder.Bir çok kiracı veyahut ev sahibi apartman temizliğinden şikayet eder en çok alınan şikayetler zeminin kirliliği ve baş ağartan bir çamaşır suyu kokusudur. Sıkmalı bir paspas kovasına su ve bolca çamaşır suyuyla yapılan temizlik kirli alanı daha da kirletmekten başka bir şey değildir. Yerden paspasa alınan kirin, suya sokularak tekrar zemine sürülmesi ve zaten kirlenmiş olan suya tekrar kir bulaştırmak zeminde bırakılan lekelere olanak tanır. Her daireden temizlik hakkında şikayet almaya başladıysanız doğru yerdesiniz NAZ TEMİZLİK olarak size en doğru ve en kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Profesyonel makineler, temizlik malzemeleri ve işinde uzman bay ,bayan kadromuzla steril bir ortam oluşturmaktayız. Rize’ nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Rize APARTMAN TEMİZLİĞİNİ NASIL YAPARIZ?

Apartmanın en üst katından zemin katına kadar süpürülür. Bütün apartman zemini hususi 1. Kalite temizlik malzemeleriyle silinir. Kapılar ,doğalgaz saatleri,site içi duyuru panoları,posta kutuları,havalandırma giriş çıkışları,yangın merdivenleri, merdiven korkulukları, asansör içerisinde bulunan kat düğmeleri aynalar ve zeminleri silinir. Örümcek ağları alınır. Silinen zemin kurutulur. Buhar makinesiyle apartman zemini tekrar silinir. Bu buhar makinesiyle silme işlemi mikropları %99 a kadar yok eder. Daha sonra binaya sıkacağımız parfüm içeren apartman spreylerimizle temizlik hissini hat safhaya çıkartılır.

Apartmana girdiğinizde evinize girmiş rahatlığında olacaksınız.Apartmanı saran temizlik kokusu bizden memnun kalmanızın sadece ilk adımı olacaktır . Doğu Karadeniz’de öncü firmamız olan Naz Temizlik de müşteri memnuniyetini baz alır. Memnun müşteri memnun çalışan demektir.

Randevulu sistem ile çalışmaktayız.Alacağınız randevuyla beraber kayıt oluşturuyoruz. Apartmanın kat sayısına göre ve içeriğine(kirliliği) göre fiyat belirleyip sizinle paylaşıyoruz. Randevu saatinde istenilen yerde olarak temizliğe başlamaktayız. Trabzon ve ilçelerine de hizmet vermekteyiz . Trabzon apartman temizliği için yazılmış makalemizi inceleyebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.