Naz Temizlik Hizmetleri

Naz Temizlik Hizmetleri

Rize, Trabzon ve çevre bölgelerde halı, koltuk, stor perde gibi eşyaların temizliği konusunda garantili hizmet veriyoruz. 2018 Yılından beri temizlik sektöründe bulunan firmamız, Naz Temizlik Hizmetleri olarak müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler en kıymetli referanslarımızdır.

Memnuniyetin devamını sağlayabilmek için gelen taleplere hızla cevap veriyor, ilçelere ve köylere kadar ulaşarak çözümler sunuyoruz.

Yerinde Koltuk Temizliği

Evlerimizde ve iş yerlerinde kullanılan koltuklar insanların üzerinde en çok zaman geçirdiği eşyalardır. Buralarda biriken deri döküntüsü, saç kılı gibi maddeler mikroorganizmaların gelişmesine uygun ortam sağlar. Mayt, akar, virüs ve benzeri varlıklar insan sağlığına zarar verebilir. Dolayısıyla koltukların belirli periyotlarla derinlemesine temizlenmesi şarttır.

Müşterilerimizden koltuk yıkama konusunda talep geldiğinde en kısa sürede son teknolojiye uygun makinelerimiz ve doğal deterjanlarla verilen adrese ulaşım sağlıyoruz. Koltuk takımlarının taşınması zor ve maliyetli olacağı için yerinde temizlik yapmayı tercih ediyoruz.

Profesyonel ekiplerimiz özen ve titizlikle koltukların her noktasını en doğru yöntemle temizler. Eşyaların deri ya da kumaş olmasına göre farklı uygulamalar yapılır. Kumaşların çeşitleri de dikkate alınarak işlem yapılır. Doğal şampuanlar kullanıldığı için kumaşlarda yıpranma, renk solması ya da başka problemler yaşanmaz.

Halı Yıkama Hizmeti

Halılar da koltuklar gibi zararlı mikroorganizmaların yuvalanması için uygun ortam sağlayan eşyalardır. Ayrıca halılar her zaman ayakaltında olması nedeniyle en kolay kirlenen eşya tipidir. Bu özellikleri nedeniyle günlük temizlik dışında en az senede iki kez derinleme temizlik yapılması gerekir.

Müşterilerimiz halı yıkama hizmeti almak için firmamıza ulaştığında ekiplerimiz hızlı bir şekilde verilen adrese ulaşır. Halılar alınarak halı yıkama fabrikalarımıza getirilir. Yine son teknolojilere uygun makinelerde derinleme temizlik yapılır. Uzman ekiplerimiz temizlik sürecini en iyi şekilde yönetir. Geniş alanlarda doğal hava ile kuruma sağlanır.

Kullanılan makine ve şampuanların kalitesi sayesinde halılarda uzama, çekme, renk solması, tüylerde yıpranma olmaz. Halıların özelliklerine göre özel şampuanlar kullanılır. Mesela el dokuması yün bir halı için diğer makine halılarında kullanılan şampuanlar uygun olmayabilir.

Stor Perde Temizliği

Stor perdeler de özel yöntemler kullanılarak temizlenmesi gereken eşyalardan biridir. Stor perde temizlik hizmetlerimizde de hızlı ve kaliteli temizlik esastır. Perdeler ekiplerimiz tarafından yerinden sökülür, fabrikalarda titizlikle temizlenir ve doğal şekilde kurutulur. Tüm işlemler bittikten sonra aynen eskisi gibi yerlerine monte edilir.

Uygun Fiyat Avantajı

Naz Temizlik Hizmetleri olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem nedeniyle ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin fiyat kalite performansı üst düzeydedir.

Fiyat Listemiz