Rize Temizlik Firması Naz Temizlik

Rize Temizlik Firması

Rize temizlik firması olarak müşterilerimize sunduğumuz profesyonel temizlik hizmetlerinde fiyatlarımız sektöre uygun olarak belirleniyor. Bu sayede müşterilerimizin yüksek ücret ödemeden temiz apartman, ev veya eşyalara sahip olmalarını sağlıyoruz. Rize Temizlik Firması olarak sunduğumuz temizlik hizmet fiyatları ise yapılacak temizliğin türüne göre değişiyor.

Koltuk yıkama, halı yıkama veya apartman temizliğine ihtiyaç duyanlar bu nedenle randevu alırken veya iletişim esnasında temizlik için talep ettiğimiz fiyatları öğrenebiliyorlar.

Fiyat Listemizi incelemek için tıklayınız: Temizlik Fiyat Listemiz

Hizmetlerimiz

Rize Temizlik Firması İletişim

2018 yılından beri Rize , Trabzon ve çevresindeki il ve ilçelere profesyonel temizlik hizmeti sunan Naz Temizlik Rize’de kurulmuştur. Profesyonel yerinde koltuk temizliği verdiğimiz hizmetlerin en başında yer alırken apartman temizliği, halı yıkama ve stor perde temizleme hizmetlerimiz ile siz müşterilerimize temizliğin getirdiği konforu sağlıyoruz. Profesyonel ekipman ve doğal temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Aynı zamanda bayan personelleri ile çalışmaktayız.
Trabzon ve Rize İl ve ilçelere randevu sistemi ile hizmet veriyoruz.Doğu Karadenizin en geniş çaplı tam profesyonel koltuk yıkama avantajından yararlanmak için  sizde hemen randevunuzu oluşturun.

Gülbahar Mah. Dut Dibi Sok. No:6/A RİZE