Rize Halı Yıkama Fabrikaları

Rize Halı yıkama fabrikalarından olan NAZ TEMİZLİK Rize ve çevresindeki il ilçe ve köylere halı yıkama, Koltuk Temizleme, Stor Perde Temizliği gibi birçok hizmeti sunmaktadır. Rize Halı Yıkama profesyonellik gerektiren bir iştir. Eski zamanlarda sokak aralarına serilerek yıkanan halıların yerini daha modern cihazlar almıştır. Halı yıkama makineleri özel üretilen cihazlardır. Halıyı yıkarken halıya zarar vermez ve derinlemesine temizlik sağlar.

Rize Halı Yıkama Fabrikaları‘ndan NAZ TEMİZLİK firmamız müşterilerimizin isteklerini çok önemser. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile haftanın her günü sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız. Bizi arayın halılarınızı evden alalım temizleyip size getirelim. Firmamız garantili temizlik hizmeti sunar.

Halıdaki Lekeleri Çıkarma

Halılar en çok leke olan ev eşyalarıdır. Leke olan halıyı hemen temizlemek gerekir. Aksi halde leke kaldıkça üstü kir tutar ve çıkmaz hale gelir. Halı yıkarken ve leke çıkarılırken kullanılan ürünler doğal olmalıdır. Firmamız tercihini doğal ve güçlü ürünlerden yana kullanır. Kullandığımız her ürünü sizlerin sağlığını düşünerek seçiyoruz. Halıya zarar vermeyen mis gibi kokan ürünler ile temizlik yapıyoruz.

Rize Halı Yıkama Fabrikaları

Kurutma Ve Paketleme

Yıkanan halılar açık alanda ve kurutma ünitelerimizde kuruması için serilir. Direk güneş ile temas etmez. Direk güneş işe temas ederse rengi solabilir. Açık alanda kuruduktan sonra bir kaç saat güneşe çıkarılır. Halının paketlenmesi için iyice kuruması gerekir. İyice kuruyan halılar paketlenir ve evlere götürülmek üzere yola çıkarılır. Firmamız halı yıkama firması olduğu için tüm ince ayrıntılara dikkat eder. Yıllardır bu sektörün içinde kendimizi geliştirerek sizlere hizmet veriyoruz.

Rize Halı Yıkama Ücretleri

Her firma kendi ücret politikasını belirler. Ama genel olarak halı yıkama ücreti metre kare hesabı olarak yapılır. Firmamız halılarınızı evden alırken sizlere bir makbuz verir. Halı yıkama ücreti sizlere önceden bildirilir. Kabul ettiğiniz takdirde halılar yıkanmak için fabrikaya götürülür. Halı yıkama ücretini halılar size teslim edilirken alıyoruz.

Size bildirdiğimiz ücret dışında herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Servis ve nakliye hizmeti tamamen firmamıza aittir. Siz sadece halı yıkama ücretini ödüyorsunuz. Daha ayrıntılı bilgi ve halı yıkama hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Halı ÇeşidiYıkama Fiyatı (metrekare)
1. Tip5 ₺
2. Tip6 ₺
3. Tip7 ₺