Rize Halı Yıkama Fiyatları

Rize ilinde halı yıkama işinin yoruculuğundan ev kadınlarını kurtarmaktayız. Halı yıkama işlemlerinde sizin halılarınızı değerli olarak sizlerin değerli gördüğünüz her emanetinizi değerli görmekteyiz. Halı yıkama işi zor bir iştir, temizlik esnasında halılarınızın deforme olmasını ve yıpranmasını engelleyerek en iyi temizlik malzemeleri ve profesyonel halı yıkama makineleriyle işlem yapmaktayız.

Rize Halı Yıkama Fiyatlarımız için bizden bilgi alabilir dilerseniz fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Rize Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama İşinde Temel Önceliğimiz Titizlik Ve Güvendir

Bir işte önemli olan kolay olanı yapmak değil, zor olan işi başarmaktır. Müşterilerinin tam güvenini kazanmış bir halı yıkama şirketi olmak ise piyasa da oldukça zordur. Müşterilerimizden kazandığımız güveninin sorumluluğunu alarak, kazanılması oldukça zor o güveni yitirmemek için uğraşmak ve müşteri mutluluğu ile birlikte güveni arttırabilmek halı yıkamanın yanı sıra en iyi başardığımız iştir.

Halı Yıkama Hizmet Kalitemiz

Bir müşteri olarak her nereden hizmet alıyor olursanız olun, size sunulan hizmet kalitesini mutlaka değerlendirin ve o firmaya muhakkak not verin. Bizlerden hizmet alan müşterilerimizden oluşan geniş portföyümüzde ki kişi ve şirketlerin, bizden temin ettikleri hizmet kalitesini yorumlamasını ve değerlendirmesini her zaman anlık olarak rica ettik.

Yaptığımız müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ölçen anketimize her zaman sayısız dönüşler gelmesi ve müşterilerimizin hem mutlu hem memnun olmasının değerini bilen bir firma olarak, yolumuzda güçlü bir şekilde devam etmemizi ve gelişmemizi sağladı. Bilindiği üzere kalite asla tesadüflerle açıklanabilen bir olgu değildir. Müşterilere sunulan kaliteli hizmette tesadüfler yer almaz.

Halı Yıkama Hizmeti Nasıl Verilir?

Firmamızı telefonla arayarak randevu almanız gerekmektedir. Size en kısa sürede mobil ekiplerimiz ulaşarak evinizde veya işyerinizde ki halıları teslim alacaklardır. Sizlerden alınan halılar firmamızın yüksek teknolojili tesislerine getirilir.

0545 638 30 92

Öncelikle bu iş için özel tasarlanmış makinalarda tozları alınır. İlaçlı su da bir süre bekletilen halılarınız özel makinalarda zeminde üstü köpürtülerek özel deterjanlarla yıkanır. Durulandıktan sonra sıkım makinalarına gelen halılarınızın burada fazla suyu sıkılır. Halınızın üzerinde iplikler ve tüyler oluşmaması için özel tarak makinasında halılarınız nazikçe taranır.

En son işlem olarak kurutma dolaplarına alınır ve üzerinde hiç nem kalmayacak bir şekilde kurulanır. Halılarınız rulo haline getirildikten sonra poşetlenerek sizlere ulaştırılmak üzere araçlara yüklenmektedir.